238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Csendélet szobrokkal

273. Péczely Antal (Budapest, 1891- ?, 1944 körül)

Csendélet szobrokkal

22*29 cm

j.j.l.: Péczely A., ho.: "Jászberény Múzeum részlet" és ajándékozási felirat