238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szobabelső

274. Burghardt Bélaváry István (Mád, 1864 - Pestszentlőrinc, 1933)

Szobabelső

olaj, karton

29*39 cm

j.b.l.: B. Bélaváry I.