238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Pásztorlány

149. Charpin, Albert (Grasse, 1842 - Asnieres-sur-Seine, 1924)

Pásztorlány

olaj, fa

38,5*55 cm

j.b.l.: Charpin