238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A párizsi Notre Dame

321. Orbán Dezső (Győr, 1884 - Sydney, 1986)

A párizsi Notre Dame

olaj, vászon

65*54 cm

j.j.l.: Orbán