238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A Notre Dame holdfényben

322. Corini, Marguerite de (Kolozsvár, 1897 - Gyomaendrőd, 1982)

A Notre Dame holdfényben

olaj, vászon

100*73 cm

j.b.l.: M. de Corini