238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Férfi akt tanulmány, 1885

323. Csók István (Sáregres, 1865 - Budapest, 1961)

Férfi akt tanulmány, 1885

szén, papír

445*335 mm

j.j.l.: Csók 85