238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tanulmányfej, 1885

324. Csók István (Sáregres, 1865 - Budapest, 1961)

Tanulmányfej, 1885

szén, papír

480*385 mm

j.j.l.: Csók München 1885

sérült