238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Ifjú hölgy masnival, 1831

209. Rucker Franz (Gnadendorf, 1807- Gnadendorf, 1866)

Ifjú hölgy masnival, 1831

65*45 mm

j.b.l.: Fr Rucker; j.l.: pinx 1831