238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > I. Erzsébet portréja

208. Angol festő, 18. sz.

I. Erzsébet portréja

olaj, karton

6*5 cm

j.n. ho. felirat: Queen Elisabeth by Lavina Terrlinc II. B,