238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Fátylas hölgy

207. R.T. monogrammal, 19. sz. közepe

Fátylas hölgy

akvarell, fedőfehér, papír

260*200 mm

j.k.l.: R.T.; ho.: Gróf Almássi Teleki Éva aukciós raglap