238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Fejkendős asszony portréja, 1846

206. Osztrák festő

Fejkendős asszony portréja, 1846

akvarell, ceruza, papír

190*150 mm

j.b.l.: Wildnersky (?) 846