238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Hölgy rózsás főkötővel, 1871

217. Osztrák festő

Hölgy rózsás főkötővel, 1871

olaj, vászon

66*52,5 cm

j.b.l.: olvashatatlan 1871