238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Kisfiú labdával, 1886

218. Oeconomo, Aristide (Bécs, 1821 - Athén, 1887)

Kisfiú labdával, 1886

olaj, vászon

64*51 cm

j.j.k.: A. Oeconomo 1886