238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Romantikus táj tűzhányóval

141. Zimmermann, August Albert (Zittau - Sachsen, 1808 - München, 1888)

Romantikus táj tűzhányóval

olaj, vászon

79*52 cm

j.b.l.: Albert Zimmermann