238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Sziklás táj alakokkal

140. Itáliában működött francia festő, 18. sz.

Sziklás táj alakokkal

olaj, vászon

46*35,5 cm

j.n. ho.: R. V. Vilson R. A.