238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Virágzó folyópart

252. Olgyay Ferenc (Jászberény, 1872 - Budapest, 1939)

Virágzó folyópart

olaj, vászon

61*77 cm

j.j.l.: Olgyay F.