238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Mediterrán táj, 1920

253. Cremp, Erminio (Palermo, 1860 - 1936)

Mediterrán táj, 1920

olaj, vászon

81*150 cm

j.j.l.. E. Cremp Palermo 1920