281/2.Ezüstök, ékszerek > Tálca

1222. Tálca

921 g, 39,5*25,5 cm

Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'NK' mesterjegy, hengerelt téglalap forma, rózsadíszes szegéllyel, kis sérüléssel