281/2.Ezüstök, ékszerek > Teáskanna

1220. Teáskanna

bruttó: 927 g, m: 25 cm

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik mesterjegy, hólyagolt díszítésű test, rózsaág tetődísszel, csont izoláló gyűrűs füllel