222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

2035. Gyűrű

20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, rozetta formában 9 db modern csiszolású briliáns cca. 0,8 ct (M, TW-TCr, VS-P1), 3,8 g