222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1910. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, ovális, hengerelt lemez, trébelt, sodort peremdísszel, 1190 g; 49,5*34,3 cm