222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

2022. Gyűrű

20. sz. második fele, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, rozetta formában 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (M, TCr, VVS-VS) és 14 db kisebb briliáns cca. 0,56 ct, (M, TCr, VVS-VS), 2,9 g