222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

2007. Ékszergarnitúra

Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 18 k arany, "VW" mesterjegy, kosaras foglalatban 5 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal, fekete vonalzománcos átkötéssel és rugós, csüngősorral díszítve, össz.: 3 db, apró sérüléssel, 20 g; 4,4*4 cm és h: 5 cm