222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kehely

1794. Kehely

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, részben aranyozva, Leopold Radax mesterjegy, fémnyomott, széles talpon akantuszlevél koszorúkkal és kék zománccal gazdagon, díszített szár, zománcon kis sérülésekkel, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber....II. 120. 469 g; m: 23 cm