222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kancsó

1789. Kancsó

német, 1700 körül, antik ezüst kívül-belül tűzaranyozással, "HH" ismeretlen mesterjegy, rövid csőrön szív motívummal, gömb alakú fedélbillentővel, 171,5 g; m: 12 cm