1971. Fabergé stílusú dísztőr
orosz, 20. sz., 84 zlotnyikos aranyozott ezüst, utólagos IP-RAPPOPORT JULIUS (1864-1916) mesterjegy és Fabergé beütő, csiszolt nefrit penge, hollandi rózsa csiszolású gyémántokkal, díszített kék lüszterzománc markolattal, elefántos díszgomb apró kék zafír kabusonnal, Fabergé feliratú díszdobozzal
Btto: 130 g; h: 24,7 cm