222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kulcsos férfi zsebóra - lóverseny díj I. hely Kincsem versenylónak

1969. Kulcsos férfi zsebóra - lóverseny díj I. hely Kincsem versenylónak

Bécs(?), 19. sz. második fele, 18 k arany tok, "AK" mesterjegy, szerkezettakaró fém, jelzett: "Echappemenil Libre a Ancre, 15 Joyaux" N: 11657, római számos, kis másodperckörös zománcozott számlap, vésett hátsó lemez, működik, kulccsal, kis sérüléssel, eredeti díszdobozán ezüst veret: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "Wiener Galopp Derby Der Sieger 22. IV. 1878" vésettel.

Btto: 59,5 g; d: 45 mm