222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Színházi táska

1949. Színházi táska

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 1902-1937 közötti behozatali jellel, finom sodronyszál, csipkézett díszítéssel, szarvasbőr béléssel, 1924. IX. 28. gravírozással, nyitógombján kék üveg kőutánzatokkal, apró sérüléssel, Btto: 181,6 g; 20*7 cm