222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szivartartó

1946. Szivartartó

díszgyűrűn: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, Josef Geier mesterjegy, domborított, színezett bőr, négyosztatú tok jelzése: F. H. HAUPT HAMBURG, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber... I. 204., 15,8*10,5 cm