222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szelence

1948. Szelence

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, "ILH" mesterjegy, "IR. ROSENBERG GRABEN WIEN" bélyegzővel, lekerekített test, apró sérüléssel, 115 g; 3*8,7*7 cm