222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1793. Gyertyatartó pár

Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, talpán PESTH beütő és fémjel és Müller József mesterjegy, balluszteres forma, virágos díszgyűrűkkel, 509 g; m: 22,5 cm