222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza pár

1906. Váza pár

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, csiszolt ólomkristály tölcsér vázák, hullámzó, leemelhető peremmel, a tulajdonos szerint Szeibert László, (a Danubia Fegyver- és Gépgyár tulajdonosának) vésett címerével, Ntto: 488 g; m: 26,5 cm