1915. Art deco kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kaufmann Árpád mesterjegy, Hivataljellel ellátva, három golyó lábon álló sugárbordázott forma, kis foltosodással, 364 g; d: 28,8 cm