222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tisztilánc

1980. Tisztilánc

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Wéber Nándor mesterjegy, finoman vésett díszítéssel, üres pecsétnyomóval, 18,2 g; h: 15,5 cm