222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tortalapát

1919. Tortalapát

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, J.C. Klinkosch mesterjegy, átfűrészelt felső rész, delfinfejes támasztékkal, nyélen vésett, fiktív címerrel, nyél későbbi kiegészítés, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber....I. 301., 158 g; h: 27,5 cm