222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

2008. Karkötő

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Hivataljel és Rétfalvi István mesterjegy, pálcás fazon, hármas nyelv záródással, dupla biztosító nyolcassal, 65,3 g; h: 19 cm