222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Férfi pecsétgyűrű

2050. Férfi pecsétgyűrű

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, elmosódott mesterjegy, szögletes fejben karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliáns, cca. 0,4 ct (M, TCr, VVS), további két apró brillel és, 2 fehér cirkóniával keretezve, nagy méret, 14,9 g