222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Raxa női karóra

2001. Raxa női karóra

20. sz. eleje, 1902-1937 közötti fémjel, 14 k arany tok, karpánt és csat, arab számos, percbeosztásos, jelzett számlap, mattított és fényes szemekből alakított karpánt, nyelves záródással, biztosító, nyolcassal, működik, Btto: 13,4 g, h: 16,5 cm