222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karperec

1976. Karperec

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, Ludwig Darauzo mesterjegy, 5 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal díszítve, cca. 0,25 ct, nyelves záródással, biztonsági lánccal, sérült, Neuwirth Wiener Gold u. Silber....I. 140., 17,5 g