222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Doboz

1815. Doboz

német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1937 közötti pesti behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozással, Rosenau jellegű neorokokó díszítéssel, zsanér javított, 158,8 g; 12*8,5*3 cm