222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karperec

2010. Karperec

Cseh, 19. sz. vége, ún. gránátarany, változatosan csiszolt pirop-gránátokkal, apró igazgyöngy koszorúval díszítve, nyelves záródással, cinnel javítva, apró sérüléssel, 24 g