222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles serleg

1782. Fedeles serleg

Bécs, 1863, 13 latos antik ezüst, Carl Spann(?) mesterjegy, trébelt, poncolt test, belsejében aranyozott, Neuwirth: Wiener Silber (1781-1866) P521., 329,2 g; m: 28,5 cm