222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Bross

1959. Bross

Budapest, 1937-1966 közötti fémjellel, 14 k arany tű és aranyozott hátlap, Rosenkranz Jakob mesterjegy, ezüst foglalatban 5 db nagyobb, régi hollandi rózsa csiszolású és 60 db apró, gyémánttal (R, Ca-VLY, SI-P1), mozdony zárral, sérüléssel, 15,6 g; h: 5,5 cm