222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fűszertartó

1806. Fűszertartó

Körmöcbánya, 19. sz. eleje, 13 latos antik ezüst, tálka belseje tűzaranyozva, Johannes Georgius Wiener mesterjegy, kecses, golyós végű lábakon öblös tálka, utólagos szár kiegészítéssel, Kőszeghy: Nr. 1076, 1090., 142 g; m: 11,3 cm