2053. Gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "R*V" mesterjegy, intenzív lila, zárványmentes ametiszttel cca. 40 ct és apró gyöngyökkel díszítve, apró felületi hiányossággal, 16,1 g