222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Csokoládé kínáló

1816. Csokoládé kínáló

Bécs, 19. sz. első fele, 13 latos antik ezüst, préselt, barokk stílusú talp, olvashatatlan mesterjegy, későbbi, rubinpácolt üveg tálkával, zománcfestéssel, arany kontúrozással, díszítve, kis csorbulással, m: 12,5 cm