222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1813. Gyertyatartó pár

Bécs, 1854, 13 latos antik ezüst, "TP" mesterjegy, bordázott, balluszteres forma, vésett, poncolt rózsaágakkal, kis sérüléssel, 602 g; m: 28 cm