222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Chatelaine

1960. Chatelaine

német(?), 19. sz. utolsó harmada, 925 ezrelékes ezüst, türkiz színű és fehér zománccal díszítve, tűszerelék fém pótlás, kis sérüléssel, 19,7 g; h: 16,5 cm