222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1912. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, négy lábon álló, lecsapott sarkú téglalap forma, art deco stílusú, bordázott tagolással, 783 g; 37,4*22,8*5 cm