222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cigarettatartó, gyufatartó és bicska

1947. Cigarettatartó, gyufatartó és bicska

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "IT" (?) mesterjegy, "Emlékül 36-dik Rácz Laczinak 1906." és "36-ik Rácz Laci cigányok királyának születése napjára 1925 VI/27., Langfelder Gyula%, Aeguator Kávéház tulajdonos" gravírozással, Btto: 192 g; doboz: 9*7,3*2 cm